اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به ما اطلاع داده شود.

از ارسال کالا بدون هماهنگی با بیلیون بیت جداً خودداری نمایید.

پس از تحویل سفارش، مواردی که کالا توسط کاربر ایراد پیدا کند مانند شکستگی یا خط و خش، حمل و نقل و نصب غیر اصولی شامل این سرویس نمی باشد.

کالا می بایست در جعبه اصلی خود بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

لازم است جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری نمایید.

لازم است تمامی اقلام همراه محصول در بسته بندی و شرایط اولیه قرار داده و ارسال شود. در صورتی که اقلامی به عنوان هدیه در کنار محصول ارسال شده باشد لازم است این اقلام نیز بازگشت داده شود.

برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید، هنگامی که وزن کالا بیش از مقدار مجاز شرکت پست باشد از تیپاکس استفاده نمایید.

در صورتی که از خرید خود منصرف شوید و یا مشخص شود کالا معیوب نیست، هزینه ی پست به عهده ی شما می باشد. 

آدرس پستی: استان تهران – شهر تهران – خیابان دماوند – خیابان کیایی – کوچه تفضلی – پلاک 42 – خدمات پس از فروش شرکت عصر تصویر صبا کد پستی:  1641843814

مجددا متذکر می شویم از ارسال کالا بدون هماهنگی با بیلیون بیت جداً خودداری نمایید. خدمات پس از فروش شرکت عصر تصویر صبا فقط کالای ارسال شده با هماهنگی از طریق شرکت پست را می پذیرد لذا اگر ساکن تهران نیز هستید، کالا را پست کنید و از ارسال کالا به روش های دیگر مانند پیک یا مراجعه حضوری خودداری نمایید.

پرسشی باقی مانده است؟