با افتخار بیش یک دهه خدمتگزار هستیم.

عصر تصویر صبا، یک شرکت سهامی خاص و نماینده انحصاری محصولات بیلیون بیت، ارائه‌ دهنده ی تجهیزات و خدمات در حیطه‌ ی سیستمهای حفاظتی ، امنیتی و ایمنی است که برای اولین بار در بهار سال 1389 شروع به کار کرد. این شرکت در طول فعالیت بیش از یک دهه‌‌ای خود توانسته است از فراز و نشیب‌های فراوانی عبور نماید. در ابتدای آغاز دهه‌ی 90، شرکت عصر تصویر صبا، فعالیت خود را بر راه‌اندازی انواع سیستمهای هوشمند کنترل و نظارت الکترونیک متمرکز کرده بود. تقریبا در همان دوران بود که این شرکت توانست خود را در زمره‌ی اولین های این صنعت که در این زمینه‌ فعالیت می‌کنند قرار دهد. شرکت عصر تصویر صبا با گذشت زمان، توانست اعتماد بسیاری از نهادهای رسمی و معتبر موجود در کشور را کسب نماید. با پیشرفت خدمات، این شرکت به عنوان یک پشتوانه‌ی قوی و معتبر در حیطه‌ی طراحی و تولید انواع سیستمهای حفاظتی و ایمنی معرفی شد. امروزه شرکت عصر تصویر صبا با توسعه‌ی تیم خود توانسته است پروژه‌های مهمی را اجرا کرده و یا در دست اجرا داشته باشد. با توجه به آن که این شرکت اهداف بزرگی را برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌است، همواره برای بهبود کیفیت خدمات خود از هیچ کوششی فروگذار نمی کند.

درباره مدیر عامل

مهندس مهدی تفضلی

فارغ التحصیل مقطع کارشناسی الکترونیک

رتبه 4 کشوری در مسابقات رباتیک آسیا و اقیانوسیه 

فعال در زمینه سیستم های حفاظتی و ایمنی از سال 1385

مجری و مشاور ده ها پروژه ی حفاظتی و امنیتی و ایمنی در کشور

فعالیت های صنفی


تجهیزات نظارتی

سیستم های نظارت تصویری یا دوربین مداربسته  (Surveillance Systems) مجموعه ای از نمایشگر ها یا مانیتور ها، ضبط کننده ها، دوربین ها و متعلقات آنها هستند. دوربین های مدار بسته، آنالوگ یا دیجیتال و یا دوربین مدار بسته IP (تحت شبکه) هستند. آنها را می توان در محیط داخلی و خارجی اعمال نمود.

تجهیزات ایمنی

تجهیزات ایمنی (SRS) مجموعه ای از سیستم ها، حسگرها و یا وسایلی هستند که از بروز حالت تصادفی و ناخواسته جلوگیری می کنند. به عنوان مثال سیستم های اعلام حریق و اطفای حریق برای دفع خطرات طوری طراحی شده است که در صورت بروز آتش سوزی، کاربر را مطلع و از گسترش حریق جلوگیری کند.

تجهیزات حفاظتی

ابتدایی ترین تعریف هر سیستم حفاظتی (Security Systems) در نام آن یافت می شود. این به معنای وسیله و روشی است که توسط آن هر چیزی در مقابل تهدیدات احتمالی حفاظت می شود. سیستم های اعلام سرقت، گیت های فروشگاهی، تجهیزات راه بند و متعلقات آنها از این دست تجهیزات هستند.